Люди проводять приблизно 25 днів в році у ванній. Ми відвідуємо ванну, щоб прийняти душ, почистити зуби, поголитися або прийняти ванну. Природно, що у нас виникає бажання обставити цю кімнату як можна затишніше. Одним з важливих атрибутів ванній є підлоговий килимок.

Як правильно вибирати килимки для ванної? Ідеальним варіантом килимка буде товар з наступними характеристиками:

- не боїться вологості і температури;

- не ковзає по мокрій підлозі, що для ванної не рідкість;

- легко миється і (або) переться і при цьому швидко сохне;

- приємний і теплий на дотик;

- килимок повинен добре зберігати свою форму, бути стійким до появи плям (косметики, парфумерії, побутової хімії);

- ну і, звичайно ж, він повинен підтримувати загальний стиль ванної кімнати.

Дізнаємося більш докладно, які є килимки для ванної кімнати, і якими перевагами і недоліками володіє кожний з них.

Найбільш традиційним і популярним видом килимків для ванної є гумові килимки. Вони досить міцні, легкі в догляді, в їх склад частіше всього додають різні компоненти, які перешкоджають появі цвілі і грибків. Гумові килимки не ковзають і серед їх різноманіття легко підібрати оптимальний для вас варіант.

Килимки для ванної з бавовни чудово вбирають вологу, добре перуться і, до того ж, швидко висихають. Дуже приємні на дотик. Тут важливо, щоб підкладка була нековзкою, щоб не впасти, і, до того ж, це вбереже бавовну від надмірного впливу вологи. Але вони не настільки довговічні, як синтетичні килимки.

До переваг акрилових килимків відносять: міцність, термопластичність, стійкість до механічних пошкоджень і вигорання. Вони не викликають алергії і приємні на дотик.

До нековзких килимків для ванної відносяться ті, підкладка у яких прогумована, джутова або силіконова. Також з цими цілями на основі можуть бути каучукові шишечки, які, до того ж, ще й захищають килимок від утворення на ньому цвілі і збирання вологи.

Якісні килимки для ванної купити можна у компанії Регіоналспецсервіс-проект компані. Компанія постійно росте і розвивається, тому асортимент наших товарів безперервно збільшується. Основним завданням фірми Регіоналспецсервіс є налагодження постійних і міцних відносин з клієнтами, за рахунок професійної підтримки клієнта на кожному етапі співробітництва, а також створення надійного іміджу фірми.

Звертайтеся - у нас найбільший асортимент.