Ви знаєте, що останніми "розвалюються" ті сім'ї, де суп готують щодня?

Саме так. Про основоположну роль кухні у сімейному житті знають всі, однак не всі знають, якою ціною цей суп з'являється на столі, з чого він готується, і скільки жінка витрачає часу на процес варіння-випікання-смаження.

Кожна домогосподиня сьогодні має два варіанти:

- перетворити власних дітей та чоловіка у фанатів морозильних камер супермаркетів (де, як відомо, спочивають напівфабрикати, готові пельмені, вареники, сумнівне тісто),

- або готувати власноруч.

Додатково "нависає" інший факт: жінки сьогодні - це не ті кришталеві створіння з книжок, яким лише пилинки здмухувати та квіти збирати.

Сьогодні жінка готує, прибирає, пере та шиє у вільний від роботи час. А у світлу пору доби - це сильна неперевершена професіоналка, у якої кожна хвилина на рахунку. Кожна втрачена хвилина - мінус у заробітку.

Зважаючи на вищесказане, функціональна кухня, яка дозволяє економити посекундно - мрія у чистому вигляді.

Як досягнути ефективності на кухні?

Багато господарів та господинь намагаються перетворити кухню в затишне гніздечко з телевізором, м'яким освітленням, столом, вкритим скатертиною. Хоча як без телевізора, так і без величезного трикутного скляного (другого!) стола там обійтися можна на всі сто відсотків.

Прикрашають кухню квітами, красивими шторами і різними серветочками. Тут жінки хочуть почувати себе комфортно і поєднувати обов'язки кухаря з улюбленими справами. Ті, хто віддає перевагу роботі вдома, намагаються зібрати на кухні все найнеобхідніше для цього. Це аж ніяк не заперечення: дбайте про власне житло так, як вам цього хочеться. І якщо вам хочеться поставити на кухні два телевізори, то ніяких заперечень це не викликає.

Просто не забувайте, що кухня має бути зручною, тобто функціональною.

Усе під рукою, усе саме там, де цього потребуєте Ви, а не візуальна картинка для тимчасових гостей.

До речі, не слід думати, що комфортно можна відчувати себе тільки в великій кухні. Якщо підійти до справи серйозно, то і п'ятиметрова "крихітка" нічим не поступиться двадцятиметровим хоромам.

Одне з модних віянь - кухня та їдальня в одному. У такому випадку вимоги до якості значно зростають. Великий вибір кухонних аксесуарів дозволять вам заощадити місце та урізноманітнити кухонний інтер'єр.

За статистикою, жінка щовечора витрачає близько 46 хвилин на приготування вечері, читання книг, газет і виховання дітей, що за кількістю часу дорівнює сумі рекламних пауз усіх телесеріалів.

Тому використання аксесуарів (дрібних речей) для кухні буде доречним, якщо Ви вирішили скоротити часопроводження на кухні і витрачати його, скажімо, на спілкування з дітьми.

Що стане у нагоді при перетворенні звичайної кухні на ефективну?

Насамперед, це так званий набір кмітливої "Попелюшки". Саме так можна назвати комплекти для прибирання, до яких, як правило, входить швабра, насадка для швабри (змінна) та щітка для миття вікон.

Ці речі стануть вам у нагоді, якщо після бурхливого приготування кондитерських "шедеврів" вам раптом доведеться змивати цукрові розсипи з підлоги.

А щітка для вікон - це взагалі те, що завжди необхідно справжній господині. З ганчіркою і біля вікон? А як же сусіди?! Вам не личить. Тим більше щітки для миття вікон вдвічі зменшують час, витрачений на миття вікон.

Наступне - силіконові вироби: силіконові форми, ухвати та прихвати. Вам не доведеться щоразу скажено метатися по кухні з думкою, куди б це "притулити гарячу" випічку чи куди швиденько поставити гарячу поверхню, посуд.

Окрема категорія - це всеможливі силіконові формочки для кексів, льоду, льодяників, цукерок, печива.

Ці диво-витвори з категорії "аксесуари для кухні" перетворять ваше "чаклуваня на кухні" у справжній привід для захвату, якщо у Вас є діти. А вони вже не посоромляться і достойно оцінять ваші старання. Адже квадратне чи кругле печиво - це не так цікаво, як пухкі рибки, зірочки чи ведмедики.

Ось такі аксесуари для кухні (з основних - аксесуари для прибирання у будинку, силіконові формочки для випікання та безпекові прихвати та ухвати) сьогодні шукають справжні господині та їхні "вірні мушкетери" на прилавках перевірених торгових точок, у випадкових ятках чи просто у супермаркеті.

Тому наявність аксесуарів для будинку, не лише аксесуарів для кухні, на ваших прилавках буде напрочуд доречною та зробить їх такими, що швидко розкуповуються.

Просто, швидко та зручно можна отримати такі товари завдяки досвідченому оптовому продавцю - компанії "Баго Опт" у місті Києві.

Від вас - єдине зусилля: виставляйте на полиці та заробляйте гроші. Ще одна особливість - товари можна відразу купити оптом, а відповідно - не розпорошувати час.

Як бачите, обитель кулінарних спокус і повсякденних приємнощів - реалія кожного будинку та кожної сім'ї.

Тож, смакуйте по-справжньому,

готуйте швидко

торгуйте на відмінно!

 

Переглянути аксесуари для кухні