Шторки для ванної кімнати - маленькі деталі великого задуму!

Подбайте про функціональність

Насамперед визначтеся з матеріалом. Від нього залежить багато чого: і захисна функція, і довговічність, і навіть зовнішній вигляд. Пропонуємо звернути увагу на шторки для ванної кімнати, виготовлені з поліетилену або поліестеру (хоча, звичайно ж, можуть бути використані й інші).

Поліетилен і поліестер мають ряд переваг: водонепроникність, можливість вибору будь-якого малюнка, невелика вартість. Є й недоліки: швидке зношення та вбирання бруду. Цвіль часто-густо вивести майже нереально. Але, повірте, це можна перетворити на позитивний момент: ви зможете періодично освіжати дизайн ванної кімнати без спустошення гаманця. Тим більше, що все в житті не вічне, у кожної речі різний термін експлуатації, рано чи пізно все стає непридатним до застосування.

Далі підберіть розмір. Шторки не повинні бути занадто великими або, навпаки, занадто маленькими. Перші будуть загинатися, створювати непотрібний об'єм. Другі не зможуть повністю виконати покладені на них функції: вода замість того, щоб збігати у ванну, потрапить на підлогу або стіни. Правильний розмір позбавить вас від усіх цих незручностей.

При покупці уточніть наявність комплектуючих. Маються на увазі кільця для кріплення. У більшості випадків вони продаються разом зі шторкою, але іноді можуть бути відсутні. Щоб удома вас не чекав не дуже приємний сюрприз і внаслідок черговий похід в магазин (замовлення через Інтернет), подбайте про це відразу.

Також товар може бути укомплектований деякими бонусами, наприклад, мочалками, гумовим килимком і т.д. Якщо вам це цікаво, вибирайте відповідний комплект.

При дотриманні цих простих, але важливих, моментів, ви залишитеся задоволені функціональністю шторок у ванну. Це дуже важливо, але...

Додайте фарб

Естетична функція також має величезне значення. Вибираючи фіранку, подумки уявіть, яка ідеально доповнить інтер'єр.

Ванна в морському стилі? Підберіть малюнок з мушлями, рибками, чайками або дельфінами... Можливо, виконана з використанням квіткових або урбаністичних мотивів? Такі ж нехай будуть і на шторці. Не хочете нічого зайвого? Однотонна фіранка - біла, жовта, синя, бірюзова, рожева... - саме для вас.

Для того, щоб підібрати забарвлення, яке підійде вам якнайкраще, не треба навіть з дому виходити. Відвідайте сайт компанії «Регіоналспецсервіс», яка пропонує широкий вибір шторок для ванної кімнати. Тут ви точно знайдете найвідповідніший варіант.

Бажаємо, щоб у вашому домі, зокрема і у ванній кімнаті, завжди панувала гармонія!